Gwiazdy nadają nowe znaczenie "uśmiechowi gwiazdy filmowej"

/

 

Celebryci są często znani z posiadania perfekcyjnego, wybielonego, białego uśmiechu "gwiazdy filmowej". Często jest to wynikiem licznych zabiegów kosmetycznych i ortodontycznych po sławie, być może na sugestię innych lub po prostu jako hollywoodzki banał. Jednak niektórzy celebryci odsuwają na bok presję rówieśników i decydują się zachować swój krzywy uśmiech. Dlaczego? Wiele z nich przypisać swoją sławę i sukces do niego.

Dlaczego nie naprawić?

Według raportu wykonanego przez Emmys Blog, wielu celebrytów nie tylko wybierają zachować ich krzywy uśmiech, ale są one również bardzo wdzięczny za nich.

Steve Buscemi

Aktor Steve Buscemi gra gangstera w serialu HBO "Boardwalk Empire". Aktor otrzymał za tę rolę zarówno Emmy, jak i Złoty Glob, ale twierdzi, że nigdy nie wylądowałby w tej roli, gdyby nie jego zęby. "Miałem dentystów, którzy chcieli mi pomóc, ale ja mówiłem: 'Wiesz, nie będę już pracował, jeśli naprawisz mi zęby' - mówi Buscemi.

Jewel

Piosenkarka Jewel również otrzymała swoją pierwszą rolę filmową z powodu krzywych zębów. Zagrała dziewczynę z niższej klasy rolniczej w filmie "Ride With the Devil". "Głównym powodem, dla którego [reżyser] mnie chciał, były moje zęby" - stwierdziła. Jej mniej niż przeciętny uśmiech był w sam raz dla małej postaci, którą zagrała.

Anna Paquin i Kirsten Dunst

Inne gwiazdy z mniej niż doskonały uśmiech to Anna Paquin, gwiazda True Blood. Powiedziała Us Weekly, "Uważam, że to niegrzeczne, gdy ktoś pyta mnie, dlaczego nigdy nie 'naprawiłam' luki w moich zębach!". Kirsten Dunst również stanęła w obliczu wielu nacisków, aby wyprostować swoje zęby. Jednak ta gwiazda Spidermana odmawia, jak mówi: "To jedna z rzeczy, które lubię w sobie. Popsute zęby są takie seksowne".

Krzywe zęby

Zazwyczaj krzywe lub luka zęby są postrzegane jako nieatrakcyjne i większość ludzi decyduje się je naprawić. Jednak zmiana perspektywy może uchronić Cię przed zapłaceniem tysięcy dolarów za prace dentystyczne, takie jak ortodoncja czy leczenie kanałowe. I, kto wie? Decydując się zachować swój naturalny uśmiech może nawet ziemi można rolę w filmie!

Dowiedz się więcej na: http://jadczyk-stomatolog.pl