Jak poprawić swój uśmiech

/

Jak poprawić swój uśmiech?

Białe zęby: Oznaka pewności siebie

Białe, jasne zęby dają Ci pewność siebie, dzięki której możesz uśmiechać się bez wahania. Białe zęby nie tylko wyglądają atrakcyjnie i zwiększają Twoją pewność siebie, ale są również oznaką dobrego stanu zdrowia jamy ustnej.

Jednak większość z nas traci tę olśniewającą biel z powodu naszej niedbałości o higienę jamy ustnej. Ta niedbałość może obejmować rzeczy, o których nie myślimy dwa razy, jak spożywanie niezdrowej żywności, takiej jak kawa lub napoje alkoholowe, które kończą się przebarwieniem zębów.

Chociaż można zdecydować się na leczenie wybielania zębów, kiedy tylko chcesz, to nie jest ani trwałe, ani przystępne dla każdego. Jeśli masz zamiar uzyskać jasny uśmiech bez wydawania grosza, ważne jest, aby przynieść zmiany w swoim codziennym reżimie.

Jak poprawić swój uśmiech

Aby pomóc Ci z tym, mamy pokryte niektóre zęby wybielania hacki, które będą Ci perłowo białe zęby, naturalnie i w krótkim czasie.

Utrzymuj swoje zęby w czystości

Żaden wybielanie zębów hack w tym świecie będzie pracować dla Ciebie, jeśli jesteś leniwy, aby przestrzegać codziennego reżimu nitkowania i szczotkowania. Nawet ludzie, którzy są bardzo chętni o ich higieny jamy ustnej dostać plamy zębów, które są trudne do usunięcia. Więc szczotkowanie, zwłaszcza z wybielania pasty do zębów, jest tajemnicą promienny uśmiech.

Zwiększ spożycie wody

Ciemne płyny, takie jak czerwone wino i czarna kawa często pozostawiają plamy na zębach. Barwnik tych napojów potrzebuje około 40 sekund, aby wniknąć w zęby. Jednakże, picie wody zaraz po wypiciu wina lub kawy zmyje z zębów niedoszłe plamy.

Pióro rozjaśniające zęby

Urządzenia takie jak pióra do rozjaśniania zębów to zasługa postępu w stomatologii. Dostępne w różnych smacznych smakach, takich jak mięta i wanilia, te pióra działają cuda.

Musisz zastosować je trzy razy dziennie, pozwalając płyn do pozostania na zębach przez 40 sekund, i cieszyć się jasny, piękny uśmiech.

Użyj skórki banana

Łatwe i niedrogie, banana peel trick jest bez wątpienia jednym z najlepszych hacki można spróbować, aby rozjaśnić swój uśmiech. Musisz pocierać zęby z wewnętrzną częścią skórki banana, a następnie dokładnie wypłukać usta.
To może nie pokazać Ci szybki wynik, ale dostaniesz zobaczyć efekty po powtórzeniu procesu 4-5 razy.

Żuj gumę z ksylitolem

Guma z ksylitolem zmniejsza odkładanie się płytki nazębnej na zębach. Trident jest jedną z tych marek, które zawierają ksylitol jako składnik, więc spróbuj trzymać go w swojej torbie, aby wybielić zęby.

Używaj sody oczyszczonej i cytryny

Soda oczyszczona zawiera właściwości usuwające plamy. Po zmieszaniu z cytryną, maść może stworzyć silną mieszankę, która wybieli Twoje zęby i da Ci lśniący uśmiech.

Użyj niebieskiego koloru do ust

Potrzebujesz czegoś, co szybko sprawi, że Twoje zęby będą wyglądały na jaśniejsze i bielsze? Niebieski kolor ust (czerwony, różowy lub pulchny) pomoże Ci zrównoważyć żółtawy odcień, dając Twoim zębom złudzenie jaśniejszych i bielszych zębów.

Ogólnie rzecz biorąc, ochrona struktury zębów jest najważniejszą rzeczą, jaką możesz zrobić, aby rozjaśnić swój uśmiech. Spróbuj włączyć te wyżej wymienione wybielanie zębów cud-idee, aby zobaczyć szybkie efekty.

Poproś o wizytę w naszym biurze dentystycznym Woodland Hills tutaj: .

Recent Posts

Jak poprawić swój uśmiech

Białe, jasne zęby dają Ci pewność siebie, dzięki której możesz uśmiechać się bez wahania. Białe zęby nie tylko wyglądają atrakcyjnie i zwiększają Twoją pewność siebie, ale są również oznaką dobrego stanu zdrowia jamy ustnej. Jednak większość z nas traci tę olśniewającą biel z powodu naszej niedbałości o higienę jamy ustnej. Ta niedbałość może obejmować rzeczy, o których nie myślimy...

Dlaczego potrzebujesz mocnego szkliwa do zębów?

Mocne szkliwo zębów jest ważne dla ich funkcjonalności i trwałości. Emalia to najbardziej zewnętrzna część zębów. Jest to swego rodzaju powłoka ochronna, która chroni zęby przed próchnicą. Szkliwo zębów jest najtwardszą substancją w organizmie. Dobrze przeczytałeś. Szkliwo zębów jest nawet mocniejsze niż kości w Twoim ciele. ...

Lista kontrolna higieny jamy ustnej

Możesz o tym nie wiedzieć, ale jeśli stan Twojego zdrowia zębów jest zły, może to mieć negatywny wpływ na Twój ogólny stan zdrowia. Właściwa opieka stomatologiczna polega po prostu na szczotkowaniu i nitkowaniu zębów dwa razy dziennie. Jeśli nie uda Ci się uczynić szczotkowania i nitkowania rutyną, płytka nazębna lub kamień nazębny będzie gromadził się na Twoich zębach, co...

Najlepsze i najgorsze potrawy dla wrażliwych zębów

Zrozumienie najlepszych i najgorszych pokarmów dla wrażliwych zębów i strukturyzacji swojej diety wokół informacji jest doskonałym sposobem, aby zapewnić słabe szkliwo lub ubytki nie zaczynają się rozwijać.Podczas gdy byłoby wspaniale, gdybyśmy mogli jeść wszystko, co chcemy bez obawy o szkody, które powodujemy do naszych zębów, niestety...