Odwiedź nas, aby uzyskać rozwiązania w zakresie stomatologii estetycznej

/

Rozwiązania z zakresu stomatologii estetycznej - odwiedź nas

Czy zastanawiasz się, czy stomatologia estetyczna jest dla Ciebie? Jeśli nie jesteś w pełni zadowolony ze swojego uśmiechu, to prawdopodobnie istnieje leczenie, które może Ci pomóc.

W przeszłości, uzyskanie nowego uśmiechu było drogie i tylko coś celebryci mogli sobie pozwolić. Teraz, istnieje wiele rodzajów opcji kosmetycznych stomatologów oferują swoim pacjentom w przystępnych cenach. To jest łatwiejsze niż kiedykolwiek dla każdego, aby poprawić swój uśmiech.

Jeśli Twój uśmiech ogranicza Twoją pewność siebie lub wpływa na jakikolwiek aspekt Twojego życia, stomatologia estetyczna może pomóc.

O stomatologii estetycznej

Wiele osób chce poprawić swój uśmiech po latach zaniedbań, przebarwień lub uszkodzeń zębów. Czasami genetyka może mieć wpływ na Twój uśmiech i sposób, w jaki rosną Twoje zęby. Stomatologia estetyczna zapewnia rozwiązania dla wszelkich obaw, które możesz mieć na temat swojego uśmiechu.

Oto kilka popularnych zabiegów, które oferują dentyści estet yczni.

Profesjonalne wybielanie zębów

Profesjonalne leczenie wybielania zębów może zdziałać cuda dla przebarwionego uśmiechu. Cały proces wybielania trwa tylko około godziny i może trwać rok, a nawet dłużej przy odpowiedniej pielęgnacji jamy ustnej.

Zmienianie kształtu zębów

Zęby są dostępne w różnych kształtach i rozmiarach. Jeśli jeden lub kilka zębów wydaje się nie pasować do reszty, stomatologia estetyczna może zmienić ich kształt, aby lepiej komponowały się z resztą uzębienia. Zmiana kształtu zęba problemowego może wymagać jedynie 30-minutowej wizyty u stomatologa.

Wymiana zębów

Brak jednego lub większej liczby zębów może ograniczać pewność siebie. Coraz więcej osób z brakami w uzębieniu decyduje się na wszczepienie implantów stomatologicznych w miejsce brakującego zęba. Implant stomatologiczny działa jak prawdziwy ząb, ponieważ jest mocowany do kości szczęki i wygląda jak normalny ząb.

Naprawa niewielkich uszkodzeń zębów

Za pomocą bondingu stomatologicznego można naprawić drobne uszkodzenia zębów, takie jak odpryski, pęknięcia, przebarwienia i ubytki. Materiał łączący składa się z żywicy w kolorze zęba, która dobrze wtapia się w jego powierzchnię. Po pewnym czasie konieczna może być wizyta u dentysty w celu uzupełnienia materiału łączącego.

Zmniejszanie przerw między zębami

Niezależnie od tego, czy ktoś ma dużą, czy małą przerwę między zębami, może zdecydować się na zminimalizowanie tych przerw w sposób, który pozwoli mu czuć się pewnie podczas prezentowania swojego uśmiechu. W tym celu wykorzystuje się również bonding do wypełnienia tego obszaru, aby zęby wydawały się bardziej zbliżone do siebie.

Czy stomatologia estetyczna może poprawić Twój uśmiech?

Jeśli masz jakiekolwiek obawy dotyczące swoich zębów lub dziąseł, to dentysta kosmetyczny ma rozwiązanie, jak te wymienione powyżej. Proces różni się w zależności od leczenia, ale nowoczesna technologia sprawiła, że uzyskanie nowego uśmiechu jest łatwiejsze niż kiedykolwiek.

To powiedziawszy, musisz praktykować dobrą higienę jamy ustnej, aby utrzymać swój nowy uśmiech. Wszelkie złe nawyki, takie jak palenie lub żucie twardych przedmiotów, mogą spowodować przyszłe problemy.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o stomatologii estetycznej, a następnie zadzwoń do naszego biura. Możemy ocenić swój stan zdrowia zębów i przeglądu swoich celów, aby znaleźć najlepszy kierunek działań.

Czy rozważasz stomatologii estetycznej w obszarze Woodland Hills? Uzyskaj więcej informacji na stronie .

Sprawdź, co inni mówią o naszych usługach stomatologicznych na Yelp: Cosmetic Dentist.


Recent Posts

4 zabiegi u stomatologa estetycznego, które poprawią Twój uśmiech

Czy szukasz informacji na temat tego, jak dentysta kosmetyczny może poprawić wygląd Twojego uśmiechu? Badanie przeprowadzone przez American Academy of Cosmetic Dentistry wykazało, że około 50 procent dorosłych uważa, że uśmiech wywiera trwałe wrażenie podczas pierwszego spotkania. Coraz więcej osób zaczyna szukać sposobów na...

Odwiedź nas po rozwiązania z zakresu stomatologii estetycznej

Czy zastanawiasz się, czy stomatologia estetyczna jest dla Ciebie? Jeśli nie jesteś całkowicie zadowolony ze swojego uśmiechu, to prawdopodobnie istnieje leczenie, które może Ci pomóc.W przeszłości, uzyskanie nowego uśmiechu było drogie i tylko coś celebryci mogli sobie pozwolić. Teraz istnieje wiele rodzajów opcji kosmetycznych dentyści oferują swoim pacjentom....

Stomatologia estetyczna dla pięknie wyglądających zębów

W wielu miastach coraz większą popularnością cieszy się nowa specjalność stomatologiczna: stomatologia estetyczna. Według American Academy of Cosmetic Dentistry (AACD) "stomatologia estetyczna to stomatologia mająca na celu wprowadzenie pozytywnych zmian w zębach i uśmiechu ... (a)stomatologia estetyczna musi uzupełniać ogólny stan zdrowia ogólnego i zdrowia jamy ustnej pacjenta. "Dentysta kosmetyczny...

4 popularne zabiegi stosowane w stomatologii estetycznej

Stomatologia estetyczna umożliwia przywrócenie wyglądu uśmiechu, jeśli pacjent nie jest zadowolony z jego wyglądu. Jest to rodzaj opieki stomatologicznej, która koncentruje się przede wszystkim na poprawie estetyki zębów.Jeśli chodzi o naprawę wyglądu zębów, istnieje wiele różnych zabiegów, które mogą...