Top 10 blogów o finansach osobistych

/

Zaktualizowano: 2/18/2020

Tutaj w 1Dental.com uważamy, że oszczędzanie pieniędzy i pomaganie ludziom jest naprawdę ważne. Dlatego też oferujemy jedne z najbardziej przystępnych i łatwo dostępnych planów stomatologicznych na rynku oraz tworzymy pomocne zasoby dla mam i rodzin.

Ale dbanie o zdrowie zębów to nie jedyny sposób na zarządzanie finansami i oszczędzanie pieniędzy. Możemy pokazać ci, jak zaoszczędzić pieniądze na opiece dentystycznej, ale życie wymaga wielu innych wydatków niż tylko dentystyczne. Tutaj zebraliśmy listę tego, co naszym zdaniem jest Top 10 Personal Finance Blogs.

Z tematów koncentruje się na wszystkim, od pozostania z długów, do cięcia kosztów, do ustalenia budżetu, te 10 blogów mają mnóstwo informacji na temat tego, jak podejmować rozsądne decyzje finansowe na prawie wszystko. Kochamy je, i myślimy, że będziesz zbyt:

1. The Digerati Life. Ta blogerka z Doliny Krzemowej dzieli się poradami finansowymi opartymi na jej osobistych doświadczeniach i szeroko zakrojonych badaniach. Jej tło jest w inżynierii, ale ona bloguje o wszystkich rzeczach finansowych z porad na temat oszczędzania pieniędzy i oszczędne zakupy do giełdy. Ona przyczyniła się do kilku innych stron internetowych finansowych, jak również.

2. Len Penzo dot Com. Len Penzo pisze używając swojej zaawansowanej wiedzy na temat finansów osobistych, jednocześnie włączając swoją dowcipną osobowość, aby pomóc swoim czytelnikom być odpowiedzialnym z ich pieniędzmi i pozostać z dala od długów. On opiera swój blog na osobistych doświadczeniach w całej swojej podróży unikania długu.

3. Moolanomy. Zespół Moolanomy prowadzi blog o finansach osobistych, który obejmuje cztery filary finansów osobistych: zarządzanie dochodami, zarządzanie wydatkami, zarządzanie aktywami i zarządzanie długiem. Oferują oni praktyczne porady i wskazówki, jak oszczędzać pieniądze na wspólnych, codziennych wydatkach.

4. Money Crashers. Erik Folgate, główny autor dla Money Crashers, bloguje o finansach osobistych w oparciu o 11 zasad, z których pierwszą jest "Zawsze wydawaj mniej niż zarabiasz". On i jego załoga pisarzy oferują wskazówki dotyczące oszczędzania pieniędzy i profesjonalne porady dotyczące podejmowania rozsądnych finansowo decyzji.

5. Biblijne Sprawy Pieniężne. Peter Anderson założył blog Bible Money Matters, aby pomóc innym poszukującym porad na temat uwolnienia się od długów i innych problemów finansowych. Mówi on z osobistego doświadczenia, wyeliminowawszy tysiące dolarów długu prawie całkowicie. Na swoim blogu zdradza sekret swojego finansowego sukcesu: nierozerwalnie łączy wiarę z finansami.

6. Money Ning. Założony przez Davida Ninga, Money Ning to zespół blogerów, którzy przekazują swoją wiedzę na temat oszczędzania pieniędzy, nie ignorując drobiazgów. Grupa zamieszcza pomocne wskazówki dotyczące oszczędnego życia, oferując porady na temat ubezpieczeń, wydatków, kuponów, a nawet oszczędzania dla studentów.

7. Wspólny sukces finansowy. Brandon Crombar studiował i praktykował mądre zasady finansowe jeszcze przed uzyskaniem dyplomu z dziedziny finansów. Teraz prowadzi bloga, aby on i inni mogli dzielić się wskazówkami na temat pieniędzy, oszczędności, inwestycji i sukcesu finansowego w środowisku podobnym do społeczności.

8. Finanse Pokolenia X. Jeremy Vohwinkle od lat pracuje w dziedzinie finansów, udzielając porad inwestorom i innym osobom. Jego blog jest skierowany w szczególności do "pokolenia X", czyli osób urodzonych w latach 1965-1980, aby pomóc im dokonywać lepszych wyborów finansowych i zacząć gromadzić bogactwo. Jego wiedza obejmuje praktyczne, codzienne porady dotyczące oszczędzania pieniędzy, a także sposoby unikania powszechnych pułapek finansowych.

9. Get Rich Slowly. J.D. Roth koncentruje się na pomaganiu czytelnikom w podejmowaniu rozsądnych decyzji dotyczących finansów osobistych w oparciu o 12 kluczowych przekonań, w tym "Powoli i spokojnie wygrywa się wyścig". Jego blog obejmuje wszystko, od kont oszczędnościowych i kredytów hipotecznych po ubezpieczenia i zadłużenie, okraszone recenzjami i pomocnymi narzędziami znalezionymi w sieci.

10. Bargaineering. Jim Wang opiera swój blog o finansach osobistych na własnych doświadczeniach związanych z koniecznością podejmowania mądrych decyzji w "prawdziwym świecie" po ukończeniu studiów, a także zachęca do dyskusji poprzez komentarze czytelników. Ma nadzieję pomóc innym stać się mistrzami finansów osobistych, podkreślając, że chociaż mądre decyzje finansowe są ważne, sukces naprawdę pochodzi z robienia tego, co kochasz, z ludźmi, których kochasz.

Czy jesteś głęboko zadłużony lub po prostu chcesz kilka wskazówek, jak oszczędzać i wydawać pieniądze mądrze, te blogi są zdecydowanie warte sprawdzenia. Zatrzymaj się na ich stronach i przekonaj się sam, dlaczego wybraliśmy je jako 10 najlepszych blogów o finansach osobistych. Czy znasz jakieś inne świetne zasoby dotyczące finansów osobistych? Chętnie się o nich dowiemy!